Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Staropramen Cool Český pohár / Olomouc


kategorie: Muži
31. 5. 2014 - 1. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
2 Oliver Čizmazia 63.00 Michal Kollár SVK 63.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 56.00
4 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 49.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 49.00
5 Igor Horváth SVK 42.00 Matěj Hukel SVK 42.00
6 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00
7 Martin David Kladno volejbal cz 35.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
8 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 35.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 35.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00
10 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
11 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 28.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
12 Ján Namešanský SVK 28.00 Michal Hovorka SVK 28.00
13 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 21.00 Václav Kotas VK Ostrava, s.r.o. 21.00
14 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 21.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 21.00
15 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 21.00 Dominik Fořt VK Ostrava, s.r.o. 21.00
16 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
17 Petr Sedláček 14.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 14.00
18 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00
19 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00
20 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 14.00 Tomáš Váňa 14.00
21 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
22 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 14.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 14.00
23 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 14.00 Martin Lacný 14.00
24 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 14.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 14.00
25 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 7.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00
26 Karel Kollarčík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
27 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 3.50 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 3.50
28 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 3.50 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 3.50
29 Martin Bárta Beach Service club z.s. 3.50 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 3.50
31 Jiří Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 3.50 Michal Grivalský TJ Sokol Řepy, z.s. 3.50
32 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3.50 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018