Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Staropramen Cool Super Cup / Slavkov


kategorie: Muži
14. 6. 2014 - 15. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 100.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 100.00
2 David Kufa SK HAMR, z.s. 90.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 80.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 70.00 Piotr Marciniak 70.00
5 Robert Kufa Beach Service club z.s. 60.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 60.00
6 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00
7 Ján Namešanský SVK 50.00 Michal Kollár SVK 50.00
8 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00
10 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 40.00
11 Daniel Hupfer 40.00 Julian Hörl 40.00
12 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 40.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 40.00
13 Edvarts Buivids 0.00 Pekmanis Reinis 0.00
14 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 30.00
15 Libor Leikep VK Dukla Liberec 30.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00
16 Petr Sedláček 30.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
17 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00
18 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 20.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00
19 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
20 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
21 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 15.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 15.00
22 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 15.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 15.00
23 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 15.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
24 Igor Horváth SVK 15.00 Matěj Hukel SVK 15.00
25 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 15.00 Václav Kotas VK Ostrava, s.r.o. 15.00
26 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 15.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 15.00
27 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 15.00 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 15.00
28 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 15.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018