Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Staropramen Cool Český pohár / Praha, Strahov


kategorie: Muži
21. 6. 2014 - 22. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petr Sedláček 70.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 70.00
2 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 63.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 56.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 56.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 49.00
5 Robert Kufa Beach Service club z.s. 42.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 42.00
6 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 42.00
7 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
8 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 35.00
9 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 28.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
10 Tomáš Váňa 28.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 28.00
11 Jan Chalupa Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 28.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00
12 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 28.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 28.00
13 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 21.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
14 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
15 Viktor Pak 21.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 21.00
16 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 21.00
17 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 14.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00
18 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00
19 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 14.00
20 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Ondřej Michálek Club Sport Vítkov, z.s. 14.00
21 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 14.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 14.00
22 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 14.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 14.00
23 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Michal Rázek 14.00
24 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 14.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 14.00
25 Martin Bárta Beach Service club z.s. 7.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 7.00
26 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 7.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00
27 Šimon Walzel 3.50 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 3.50
28 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3.50 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
29 Jaroslav Pešťák Beach Service club z.s. 3.50 Michal Nečesánek Prague beach team, z.s. 3.50
30 Petr Tlustý Beachklub Ládví z.s. 3.50 Roman Bednarčík Beachklub Ládví z.s. 3.50
31 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Radoslav Doležal TJ Jičín z.s. 3.50
32 Michal Palas Beach Service club z.s. 3.50 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 3.50
33 Jan Čmelík 3.50 David Hroníček Prague beach team, z.s. 3.50
34 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 3.50 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018