Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

BigShock! letní pohár / Praha, Střešovice


kategorie: Muži
28. 6. 2014 - 29. 6. 2014

PROPOZICE
začátek páteční kvalifikace 16:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miloslav Marel Volejbal Praga, z.s. 40.00 Viktor Pak 40.00
2 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00
3 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 32.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 32.00
4 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
5 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Daniel Pfeffer VK Karlovarsko, z.s. 24.00
6 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00
7 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 20.00
8 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Luboš Andert TJ Šumperk, z.s. 16.00 Martin Úbl Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 16.00
10 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 16.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 16.00
11 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 16.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 16.00
12 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 16.00
13 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 12.00
14 David Hroníček Prague beach team, z.s. 12.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 12.00
15 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
16 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 8.00 Filip Maroušek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
18 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 8.00 Michal Nečesánek Prague beach team, z.s. 8.00
19 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 8.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 8.00
20 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 8.00 Jaroslav Pešťák Beach Service club z.s. 8.00
21 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 8.00
22 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Tomáš Havelka TJ Jiskra Humpolec, z.s. 8.00
23 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 8.00 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 8.00
24 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 8.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 8.00
25 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 4.00 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 4.00
26 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 4.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 4.00
27 Šimon Cibulka Tělocvičná jednota Sokol Modřany 4.00 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
28 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 3.00 Jan Hrbek 3.00
© ČVS 2015-2018