Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Staropramen Cool Český pohár / Koryčany


kategorie: Muži
5. 7. 2014 - 6. 7. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
2 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 63.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 63.00
3 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 56.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 56.00
4 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 49.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 49.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 42.00
6 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 42.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
7 Oliver Čizmazia 35.00 Michal Kollár SVK 35.00
8 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 35.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 35.00
9 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 28.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 28.00
10 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
11 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
12 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00
13 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 21.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
14 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 21.00
15 Petr Sedláček 21.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
16 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 21.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 21.00
17 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00
18 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
19 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 14.00 Tomáš Váňa 14.00
20 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 14.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 14.00
21 Roman Pekárek Volejbalový oddíl Příbram 14.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 14.00
22 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Michal Rázek 14.00
23 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 14.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 14.00
24 Michal Trubačík TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 14.00 David Erman 14.00
25 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 7.00 Aleš Stuchlík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
26 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 David Stránský BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
27 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 7.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018