ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

IDEASTAV CUP Letní pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
19. 7. 2014 - 20. 7. 2014

PROPOZICE

  • v So i Ne se začíná v 8:30!
  • páteční kvalifikace od 14h, rozšířena na 24 dvojic, propozice aktualizovány

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 36.00
3 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 32.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 28.00
5 Petr Sedláček 24.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 24.00
6 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
7 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
8 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.00
10 Pablo Bianchi 16.00 Julian Azaad 16.00
11 Petr Doubravský 16.00 Martin David Kladno volejbal cz 16.00
12 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.00
13 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 16.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00
14 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 16.00
15 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 16.00 Jakub Novotný VK Karlovarsko, z.s. 16.00
16 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 16.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 8.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 8.00
18 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Michal Rázek 8.00
19 Jaroslav Samek 8.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 8.00
20 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 8.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 8.00
21 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00
22 Viktor Pak 8.00 Petr Minařík 8.00
23 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 8.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 8.00
24 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 8.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 8.00
25 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Štěpán Skopový Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
26 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Tomáš Havelka TJ Jiskra Humpolec, z.s. 4.00
27 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 4.00 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
28 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 4.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 4.00
29 Vítězslav Bartůněk Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 4.00 Tomáš Hakl 4.00
30 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 4.00
31 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 4.00
32 Jakub Gála Kladno volejbal cz 4.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00
33 Matěj Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 3.00 Jakub Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 3.00
34 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 3.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 3.00
35 Martin Lacný 2.00 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 2.00
36 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 2.00 Jaroslav Pešťák Beach Service club z.s. 2.00
37 Michal Palas Beach Service club z.s. 2.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 2.00
38 Martin Slaby 2.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00
39 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 2.00 Vojtěch Fučík Radotínský sportovní klub, z.s. 2.00
40 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Šimon Walzel 2.00
41 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 2.00
42 Oldřich Koza Volejbalový klub Hronov, z.s. 2.00 Jindřich Silbernágl 2.00
43 Jakub Heřman Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 1.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 1.00
44 Petr Kořán Volejbal Sokolov, z.s. 1.00 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 1.00
45 Petr Kovařík Prague beach team, z.s. 1.00 Martin Kulich Prague beach team, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018