IDEASTAV CUP Letní pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
19. 7. 2014 - 20. 7. 2014

PROPOZICE

  • v So i Ne se začíná v 8:30!
  • páteční kvalifikace od 14h, rozšířena na 24 dvojic, propozice aktualizovány

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 36.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 36.00
3 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 32.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 32.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 28.00
5 Petr Sedláček 24.00 Stanislav Vachoušek Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 24.00
6 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
7 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
8 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.00
10 Pablo Bianchi 16.00 Julian Azaad 16.00
11 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.00 Martin David Kladno volejbal cz 16.00
12 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.00
13 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 16.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00
14 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 16.00
15 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 16.00 Jakub Novotný VK Karlovarsko, z.s. 16.00
16 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 16.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 8.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 8.00
18 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Michal Rázek 8.00
19 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 8.00
20 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 8.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 8.00
21 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00
22 Viktor Pak 8.00 Petr Minařík Volejbal.Kladno.cz s.r.o. 8.00
23 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 8.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 8.00
24 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 8.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 8.00
25 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Štěpán Skopový Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
26 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Tomáš Havelka TJ Jiskra Humpolec, z.s. 4.00
27 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 4.00 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
28 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 4.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 4.00
29 Vítězslav Bartůněk Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 4.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 4.00
30 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 4.00
31 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 4.00
32 Jakub Gála Kladno volejbal cz 4.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 4.00
33 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 3.00 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 3.00
34 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 3.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 3.00
35 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 2.00 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 2.00
36 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 2.00 Jaroslav Pešťák Beach Service club z.s. 2.00
37 Michal Palas Beach Service club z.s. 2.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 2.00
38 Martin Slaby 2.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00
39 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 2.00 Vojtěch Fučík Radotínský sportovní klub, z.s. 2.00
40 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Šimon Walzel 2.00
41 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 2.00
42 Oldřich Koza Volejbalový klub Hronov, z.s. 2.00 Jindřich Silbernágl 2.00
43 Jakub Heřman Tělovýchovná jednota PRAGA 1.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 1.00
44 Petr Kořán Volejbal Sokolov, z.s. 1.00 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 1.00
45 Petr Kovařík Prague beach team, z.s. 1.00 Martin Kulich Prague beach team, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018