Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Staropramen Cool Super Cup / Opava


kategorie: Muži
24. 7. 2014 - 27. 7. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Pablo Bianchi 100.00 Julian Azaad 100.00
2 Michal Kollár SVK 90.00 Oliver Čizmazia 90.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Ruslans Sorokins 80.00
4 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 70.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 70.00
5 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 60.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 60.00
6 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 60.00 Alexander Likhoketov RUS 60.00
7 Robert Kufa Beach Service club z.s. 50.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 50.00
8 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 50.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 50.00
9 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 40.00
10 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00
11 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 40.00
12 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00
13 Petr Sedláček 30.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
14 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 30.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 30.00
15 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Leonid Gritsai 30.00 Iaroslav Rudykh 30.00
17 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 20.00 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 20.00
18 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 20.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 20.00
19 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 20.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 20.00
20 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 20.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00
21 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 15.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 15.00
22 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 15.00
23 Artem Fedorov 15.00 Maxim Basuy 15.00
24 David Šťastný Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00
25 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 15.00 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 15.00
26 Jakub Gála Kladno volejbal cz 15.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018