Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 90.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 90.00
3 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 80.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 80.00
4 Marcin Nowak 70.00 Rafal Matusiak 70.00
5 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 60.00
6 Robert Kufa Beach Service club z.s. 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 50.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 50.00
8 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 50.00
9 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 40.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 40.00
10 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 40.00
11 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
12 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00
13 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 30.00
14 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 30.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 30.00
15 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 30.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 30.00
16 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 20.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00
18 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 20.00
19 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 20.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
20 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 20.00 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 20.00
21 Tomáš Martinovič Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 15.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
22 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 15.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 15.00
23 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 15.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 15.00
24 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 15.00 Zdeněk Drga 15.00
25 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 15.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 15.00
26 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 15.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 15.00
27 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Michal Rázek 15.00
© ČVS 2015-2018