Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR


kategorie: Muži
30. 8. 2014 - 31. 8. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 150.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00
2 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 135.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 120.00 Martin David Kladno volejbal cz 120.00
4 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 105.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 105.00
5 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 90.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 90.00
6 Petr Sedláček 90.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 90.00
7 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 75.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 75.00
8 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 75.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 75.00
9 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 60.00
10 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 60.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 60.00
11 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 60.00
12 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00
13 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 45.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 45.00
14 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 45.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 45.00
15 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 45.00
16 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 45.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018