Staropramen Cool Český pohár / Chodov u KV


kategorie: Ženy
31. 5. 2014 - 1. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Vorlová 70.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00 Hana Třešňáková 63.00
3 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 56.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 56.00
4 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 49.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 49.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 42.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 42.00
6 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 42.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 42.00
7 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 35.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 35.00
9 Lenka Grygarová 28.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
10 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 28.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
11 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00
12 Gabriela Gergelyová 28.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00
13 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00
14 Kristýna Kolouchová 21.00 Nora Havlínová 21.00
15 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 21.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 21.00
16 Iveta Kóšová 21.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 21.00
17 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 14.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 14.00
18 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 14.00 Linda Dvořáková VSK MFF UK Praha, z.s. 14.00
19 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 14.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 14.00
20 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 14.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 14.00
21 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 14.00 Jana Setínková 14.00
22 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 14.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
23 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 14.00 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
24 Hana Linková Prague beach team, z.s. 14.00 Ludmila Plomerová Volejbalový klub Třebíč 14.00
25 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 7.00 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 7.00
26 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7.00 Tereza Čermáková 7.00
© ČVS 2015-2018