Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Opava


kategorie: Ženy
28. 6. 2014 - 29. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 0 Nora Havlínová 0
1 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 40.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 40.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 32.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00
4 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 28.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 24.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
6 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00
7 Anna Komárková VK Brno, z.s. 20.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 20.00
8 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 20.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00
10 Gabriela Pokorná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Michaela Holystová 16.00
11 Alexandra Plichtová 16.00 Tereza Petrová 16.00
12 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 16.00
13 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Ivana Chalupová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
14 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
15 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00
16 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00 Radka Trulíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00
18 Michaela Cvancigerová 8.00 Lucie Seidlerová 8.00
19 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00
20 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 8.00
21 Tereza Pecháčková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 8.00 Veronika Zamykalová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 8.00
22 Hana Kučerová SPORTOVNÍ KLUB - VOLEJBAL SLAVIA ORLOVÁ, spolek 8.00 Tereza Ziembinská VK Karviná, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018