ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

IDEASTAV CUP Letní pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
19. 7. 2014 - 20. 7. 2014

PROPOZICE

  • v So i Ne se začíná v 8:30!
  • páteční kvalifikace od 14h, rozšířena na 24 dvojic, propozice aktualizovány

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
0 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 0 Veronika Písková 0
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Soňa Nováková START B6, z.s. 36.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Michaela Vorlová 32.00
4 Hana Třešňáková 28.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 28.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tereza Vaňková 24.00
6 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 24.00
7 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
8 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00
9 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 16.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
10 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 16.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 16.00
11 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 16.00
12 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 16.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 16.00
13 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Nora Havlínová 12.00
14 Anna Foktová VK Brno, z.s. 12.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 12.00
15 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 12.00 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 12.00
16 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00 Iveta Kóšová 12.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Barbora Cidlíková 8.00
18 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 8.00 Jana Štefflová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 8.00
19 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 8.00 Martina Jansová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
20 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 8.00 Kamila Licková 8.00
21 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 8.00
22 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 8.00
23 Zuzana Lukšíková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 8.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 8.00
24 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 8.00 Martina Trpišovská 8.00
25 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 4.00 Kateřina Rybková Happy Sport Opava, z.s. 4.00
26 Eliška Krejčí 4.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 4.00
27 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Kristýna Kolouchová 3.00
28 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 3.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 3.00
29 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 3.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 3.00
30 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00
31 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
32 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 3.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
33 Petra Čechová TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 3.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 3.00
34 Michaela Jandová 3.00 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 3.00
35 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Markéta Nedbálková 2.00
36 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 2.00 Tereza Čermáková 2.00
37 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Markéta Majdáková 2.00
38 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 2.00 Anna Závodská Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 2.00
39 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 2.00 Klára Trunečková Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 2.00
© ČVS 2015-2018