Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
14. 8. 2014 - 16. 8. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Markéta Sluková Beachwell Pelhřimov 100.00
2 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
3 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 80.00 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 80.00
4 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 70.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
5 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 60.00
6 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 50.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 50.00
8 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 50.00
9 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 40.00 Kateřina Rybková Happy Sport Opava, z.s. 40.00
10 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 40.00
11 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 40.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 40.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 30.00
14 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00
15 Barbora Cidlíková 30.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
16 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 20.00 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
18 Nora Havlínová 20.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 20.00
19 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00
20 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 20.00 Kamila Licková 20.00
21 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00 Martina Jansová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
22 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Tereza Pluhařová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 15.00
23 Klára Pavlíčková 15.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
24 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
25 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 15.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018