Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár, Brno


kategorie: Ženy
24. 7. 2010 - 25. 7. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
2 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 21.00 Veronika Dostálová VK Dukla Liberec 21.00
5 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 18.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 18.00
6 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Šárka Židová 18.00
7 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 15.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 15.00
8 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 15.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 12.00
10 Markéta Hudcová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 12.00 Miroslava Rašínová Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00
11 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Šárka Sklenářová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
12 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 12.00 Michaela Trubačová TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 12.00
13 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 9.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
14 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
15 Kateřina Novotná SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 9.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 9.00
16 Aneta Šupinová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 9.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 9.00
17 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00 Iva Dvořáková 6.00
18 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
19 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 6.00 Lenka Knězová 6.00
20 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Veronika Zachařová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018