Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Znojmo


kategorie: Dívky U20
18. 5. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 30.00 Veronika Písková 30.00
2 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 27.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 27.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 24.00
4 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 21.00 Eliška Malá 21.00
5 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 18.00 Kristýna Horáková 18.00
6 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Veronika Lésková 18.00
7 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
8 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Kateřina Flajšingerová Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 18.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
10 Tereza Pitrová 12.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
11 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 12.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
12 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 12.00 Kristýna Čapková 12.00
13 Aneta Weidenthalerová VK Prostějov, spolek 9.00 Sabina Svobodová 9.00
14 Dominika Paličková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 9.00 Vanessa Veithová 9.00
15 Anna Provazníková Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 9.00 Eva Krulová 9.00
16 Eliška Svobodová 9.00 Anna Klašková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018