Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Centrální vysavače Husky Český pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Dívky U20
24. 5. 2014 - 25. 5. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 50.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 45.00
3 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 40.00 Nora Havlínová 40.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 35.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 35.00
5 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 30.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 30.00
6 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 30.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 30.00
7 Gabriela Gergelyová 25.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 25.00
8 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 25.00 Klára Střížová 25.00
9 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 20.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00
10 Veronika Písková 20.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 20.00
11 Daniela Hajná SK Hlincovka, z.s. 20.00 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 20.00
12 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 20.00 Michaela Jandová 20.00
13 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 15.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 15.00
14 Kateřina Marková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 15.00 Jana Forejtová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 15.00
15 Zuzana Vajsarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 15.00 Silvie Hejzlarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 15.00
16 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 10.00 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 10.00
18 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 10.00 Tereza Čermáková 10.00
19 Pavla Candrová SK Hlincovka, z.s. 10.00 Barbora Mikešová 10.00
20 Karolína Janoušková 10.00 Anna Suchánková 10.00
21 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.00 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 10.00
22 Nikola Frýbová Volejbalový klub Hronov, z.s. 10.00 Markéta Kubínová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 10.00
23 Kristýna Romová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018