Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Zlín


kategorie: Dívky U20
7. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Eliška Malá 27.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 27.00
3 Daniela Hajná SK Hlincovka, z.s. 24.00 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 24.00
4 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 18.00
6 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
7 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Veronika Lésková 18.00
8 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 18.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00
9 Pavla Candrová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Barbora Mikešová 12.00
10 Adriana Machová 12.00 Michaela Řezníčková 12.00
11 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 12.00
12 Dominika Hlavatá 12.00 Karolína Janoušková 12.00
13 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 9.00 Lenka Mikulajová TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 9.00
14 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00
15 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 9.00 Kristýna Čapková 9.00
16 Vendula Píšalová 9.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018