Český pohár / Slavkov


kategorie: Dívky U20
21. 6. 2014 - 22. 6. 2014
S ohledem na velký zájem o turnaj juniorek byl tento turnaj rozšířen na 32 dvojic. Kvalifikace se nekoná!
PROPOZICE

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Foktová VK Brno, z.s. 50.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00
2 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 45.00 Gabriela Gergelyová 45.00
3 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 40.00
4 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
5 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 30.00 Anna Kurková Happy Sport Opava, z.s. 30.00
6 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 25.00 Markéta Majdáková 25.00
8 Veronika Písková 25.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 25.00
9 Karolína Janoušková 20.00 Daniela Hajná Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00
10 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Veronika Lésková 20.00
11 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Lucie Pokorná 20.00
12 Eliška Malá 20.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 20.00
13 Zuzana Vajsarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 15.00 Silvie Hejzlarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 15.00
14 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 15.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 15.00
15 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
16 Denisa Velíšková Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 15.00 Jana Forejtová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 15.00
17 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 10.00 Kristýna Čapková 10.00
18 Kristýna Horáková 10.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
19 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 10.00
20 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
21 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 10.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 10.00
22 Dominika Hlavatá 10.00 Kateřina Michalová SK Špaček 10.00
23 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00
24 Barbora Mikešová 10.00 Pavla Candrová Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00
25 Michaela Řezníčková 5.00 Adriana Machová 5.00
26 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 5.00
27 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
28 Kristýna Michalčíková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 5.00 Jitka Kočařová Volleyball Club Kroměříž, z.s. 5.00
29 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 5.00 Michaela Jandová 5.00
© ČVS 2015-2018