Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

MČR U18 / Brno


kategorie: Dívky U20
5. 7. 2014 - 6. 7. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 70.00
2 Gabriela Gergelyová 63.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 63.00
3 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 56.00
4 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 49.00 Veronika Písková 49.00
5 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 42.00 Adéla Stavinohová VK Prostějov, spolek 42.00
6 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 42.00 Lucie Pokorná 42.00
7 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 35.00 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 35.00
8 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 35.00 Veronika Lésková 35.00
9 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 28.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 28.00
10 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
11 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 28.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 28.00
12 Michaela Jandová 28.00 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 28.00
13 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00
14 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 21.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 21.00
15 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 21.00 Kristýna Čapková 21.00
16 Karolína Janoušková 21.00 Barbora Mikešová 21.00
© ČVS 2015-2018