ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

MČR U22 / Slavkov


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
9. 8. 2014 - 10. 8. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
2 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 36.00 Tomáš Váňa 36.00
3 Jakub Vála Beach Service club z.s. 32.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 32.00
4 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 28.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
6 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 24.00
7 Matěj Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 20.00 Jakub Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 20.00
8 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 16.00 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
10 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 16.00 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 16.00
11 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
12 Pavel Zeman Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 16.00 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Jan Skácel 12.00 Antonín Kubeš 12.00
14 Vít Jakubec Volejbal Brno, a.s. 12.00 Marek Vocilka Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
15 Radim Novák Chlumecká sportovní, z.s. 12.00 Martin Havlín 12.00
© ČVS 2015-2018