Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár, Uherské Hradiště


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
17. 7. 2010 - 18. 7. 2010
Propozice
Začátek kvalifikace 15:00

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 30.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Marek Šimko START B6, z.s. 24.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
4 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
5 Petr Sedláček 18.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00
6 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Richard Mauler 18.00
7 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 15.00 Libor Leikep 15.00
8 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 15.00
9 Tomáš Hrdý 12.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
10 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Petr Chromý Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.00
11 Filip Kramar TJ LIGNUM - Morávka 12.00 Roman Kozák Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
12 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 12.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 12.00
13 Robert Plaga 9.00 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 9.00
14 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Jiří Vokál Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 9.00
15 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 9.00 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 9.00
16 Martin Šalplachta 9.00 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
17 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 6.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 6.00
18 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Jaroslav Líbal 6.00
19 Petr Navrátil 6.00 Michal Caro 6.00
20 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 6.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00
21 David Borovec Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. 6.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00
22 Tomáš Hakl 6.00 Tomáš Biječek 6.00
23 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Milan Džavoronok 6.00
24 Petr Doubravský 6.00 Pavel Matějka Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 6.00
25 Lubomír Kuchta VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3.00 Jan Biječek SK Beachvolleyball Slavkov, spolek 3.00
26 Matěj Loub Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 3.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
27 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 1.50 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 1.50
28 Jan Ostrý Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 1.50 Jan Brauner 1.50
29 Petr Minařík 1.50 Miroslav Mooz Chlumecká sportovní, z.s. 1.50
30 Jan Suchánek Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1.50 Pavel Špringl Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 1.50
31 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 1.50 Michal Krsek 1.50
32 Jaroslav Malčík Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50 Tomáš Malčík SK Kojetín 2016, z.s. 1.50
33 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 1.50 Martin David Kladno volejbal cz 1.50
© ČVS 2015-2018