Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Staropramen Cool Český pohár / Praha, Strahov


kategorie: Muži
2. 8. 2014 - 3. 8. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 63.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 63.00
3 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 56.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 56.00
4 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 49.00 Martin David Kladno volejbal cz 49.00
5 Petr Sedláček 42.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 42.00
6 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 42.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00
8 Leonid Gritsai 35.00 Iaroslav Rudykh 35.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
10 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 28.00
11 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 28.00
12 Jorge Ferreira Terceiro 28.00 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 28.00
13 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 21.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 21.00
14 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 21.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 21.00
15 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 21.00 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 21.00
16 Michal Hons Prague beach team, z.s. 21.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 21.00
17 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 14.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
18 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
19 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00
20 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 14.00 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 14.00
21 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 14.00 Martin Lacný 14.00
22 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 14.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 14.00
23 Maxim Basuy 14.00 Artem Fedorov 14.00
24 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
25 Michal Rázek 7.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
26 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 7.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 7.00
27 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 3.50 Martin Bárta Beach Service club z.s. 3.50
28 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 3.50
29 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 3.50 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 3.50
30 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
31 Jakub Vála Beach Service club z.s. 3.50 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
© ČVS 2015-2018