Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

2.kvalifikace na HMČR žen 2015 - Praha


kategorie: Ženy
15. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Přihlášky/odhlášky do St 11.3. 20h

Update 13/3:

Hrací systém kvalifikace:

  • 8 skupin po 3 dle nasazení, všechny dvojice postoupí do playoff pro 24 dvojic na 1ko, poražené dvojice ve čtvrtfinále a v semifinále si zahrají opravné playoff o 3.postupové místo z kvalifikace

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 0.00
1 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 0.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0.00
1 Ludmila Jelínková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 0.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 0.00
17 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 8.00
21 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 6.00
21 Nora Havlínová 6.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
23 Hana Linková Prague beach team, z.s. 4.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 4.00
23 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 4.00
25 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Markéta Majdáková 3.00
25 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 3.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
25 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 3.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
25 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 3.00 Michaela Palinková 3.00
29 Lucie Čabanová 2.00 Ivana Pilná TJ Slovan J. Hradec, z.s. 2.00
29 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 2.00 Renata Konopková Prague beach team, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018