3.kvalifikace na HMČR žen 2015 - Brno


kategorie: Ženy
20. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Přihlášky/odhlášky do St 18.3. 20h

update 9/3

  • hraje o 3 místa na úkor jedné DK pro SVK
  • kapacita kvalifikace žen v Brně 24 týmů
update 15/3
  • Prezentace od 8:00 do 8:15. Start 1. kola v 9:00, registrace je v Centru Viktoria, Vodařská 232/2, 619 00 Brno
  • Prosíme všechny dvojice, aby dodržely čas prezentaceVybrané zápasy budou souběžně hrány v OC Olympia Brno.
  • Systém hry:  M24 (pavouk 24 týmů na dvě porážky)
  • Hrací míč: Gala 
  • Startovné: 500 Kč/dvojice (postupující z kvalifikace nehradí startovné do hlavní soutěže.)
  • Postupují 3 týmy (vítězové semifinále +  vítěz ze zápasu poražených semifinalistů)
  • Informace na www.centrumviktoria.cz, tel: 724 094 464
  • Ubytování pro postupujíci je zajištěno penzion u Leopolda. Není hrazeno!
update 19/3
  • nakonec hrajeme o 4 místa do hlavní soutěže (DKA nebyla využita)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 0.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 0.00
1 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 0.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 0.00
1 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 0.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00
1 Nora Havlínová 0.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 0.00
17 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 8.00
19 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 6.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00
19 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 6.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
21 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 4.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 4.00
21 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 4.00 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 4.00
21 Petra Přerovská VTK Křenovice, z.s. 4.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 4.00
21 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Markéta Majdáková 4.00
25 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 3.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 3.00
25 Veronika Lésková 3.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
25 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 3.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
25 Jana Šimanicová SVK 3.00 Iveta Korená 3.00
27 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 2.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00
29 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 2.00
29 Kristýna Čapková 2.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 2.00
29 Veronika Šnellyová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 2.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 2.00
29 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00 Dorota Kohoutová TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018