Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

1.kvalifikace na HMČR mužů 2015 - Brno


kategorie: Muži
15. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Přihlášky/odhlášky do St 11.3. 20h, po tomto termínu již pouze na emailu prihlasky.beach@cvf.cz

Update 12/3:

Informace ke kvalifikaci mužů v Brně 15.3.2015:

místo: E.ON beach arena ve  sportcentru -Viktoria Brno, mapa na  www.centrumviktoria.cz

pořadatel:  Beach Academy Viktoria Brno

časový harmonogram:

9,00- 9,30   - prezentace, startovné   500,-/ tým 
10,00          -  1. kolo zápasů

systém:       - pavouk M16d

kontakt:      - tel.  724 094 464 (v případě nutnosti)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 0.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 0.00
1 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 0.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 0.00
1 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00 Michal Rázek 0.00
1 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 0.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 0.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 8.00
17 Peter Sova SVK 8.00 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 8.00
19 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 6.00
19 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 6.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 6.00
21 David Stránský BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
21 Antonín Kubeš 4.00 Tomáš Martinovič Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 4.00
21 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 4.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 4.00
21 Jan Pecháček 4.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
25 Michael Hanzelka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00 Lukáš Borek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
25 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 3.00 Marek Kříž Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018