Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

2.kvalifikace na HMČR mužů 2015 - Praha


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
28. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Přihlášky/odhlášky do St 25.3. 20h

Systém - muži: sobotní pražská kvalifikace o 4 postupová místa v Praze 28.3.2015

kapacita - 32 dvojic (8 skupin po 4) v nich se hraje na 2 vítězné sety beze ztrát do 21, 1. a 2. ze skupin postupují do play-off o postup do hlavní soutěže (o pořadí ve skupinách bude při rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas). Play-off na 1 prohru se hraje na 2 vítězné sety. Kdo prohraje v playoff v 1.kole je 21.-28. na HMČR 2015, kdo v 2.kole je 17.-20. na HMČR 2015

Start hry kvalifikace v 9:00, hrajeme na 7 kurtech Beachklubu Pankrác

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 0.00
1 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 0.00
1 Tomáš Hakl 0.00 Tomáš Váňa 0.00
1 Jaroslaw Lech POL 0.00 Piotr Janiak POL 0.00
17 Michal Hons Prague beach team, z.s. 8.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 8.00
17 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 8.00
17 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 8.00
17 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Jakub Pivoňka Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 8.00
21 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 4.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 4.00
21 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 4.00
21 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
21 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 4.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 4.00
21 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 4.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 4.00
21 Riziero Boccia 4.00 Štěpán Smrčka 4.00
21 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 4.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 4.00
21 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 4.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
29 Tomáš Holý TJ Lokomotiva Rakovník, z.s. 3.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.00
29 Jan Stránský Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00 Martin Jícha Volejbalový klub Choceň, z.s. 3.00
29 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Jiří Kawan 3.00
29 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 3.00 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
29 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
29 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.00 Tomáš German TJ Zákupy, z.s. 3.00
29 Dawid Drobiecki POL 3.00 Antoni Daniluk POL 3.00
29 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.00
37 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 2.00 Milan Kodídek Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 2.00
37 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 2.00
37 Jakub Vála Beach Service club z.s. 2.00 Jakub Brabec USK Slavia Plzeň, z.s. 2.00
37 David Tříska Tělocvičná jednota Sokol Křemže 2.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 2.00
37 David Novotný 2.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.00
37 Matyáš Podstránský 2.00 David Mokoš 2.00
37 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Kryštof Hochmann Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00
© ČVS 2015-2018