Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Halové mistrovství ČR 2015 / Praha - Pankrác


kategorie: Muži
29. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Na tento turnaj se nedá přihlásit ve VISu.
Účastníci - viz propozice:

  • 6 dvojic dle žebříčku ABV (z přihlášených k 11.3. 20h)
  • 6 dvojic z kvalifikací (Brno, Praha)
  • 2 DK zahradniční dvojice
  • 2 DK pořadatel
 
Online výsledky jednotlivých zápasů budou k dispozici na tomto odkazu:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 40.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 David Kufa SK HAMR, z.s. 36.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 28.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00
5 Michal Hovorka SVK 24.00 Ján Namešanský SVK 24.00
5 Jaroslaw Lech POL 24.00 Piotr Janiak POL 24.00
7 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00 Martin David Kladno volejbal cz 20.00
7 Jörg Wutzl 20.00 Simon Frühbauer 20.00
9 Adam Břicháček SK Dansport Praha, z.s. 16.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00
9 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 16.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 16.00
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
13 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 12.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00
13 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 12.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 12.00
13 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 12.00
13 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Tomáš Váňa 12.00
© ČVS 2015-2018