Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Halové mistrovství ČR U18 2015 / Praha - Pankrác


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
11. 4. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 27.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 27.00
3 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Marek Holeček 24.00
4 Patrik Lakkis 21.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
5 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 18.00
7 Václav Velát 15.00 Tadeáš Peterka Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
7 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 15.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 15.00
9 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00 Matouš Pčola 12.00
9 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Matouš Vancl VK Ostrava, s.r.o. 12.00
9 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Lukáš Houra 12.00
9 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 12.00 Martin Pola 12.00
13 Jan Žbánek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 9.00
13 Matěj Weinert 9.00 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 9.00
13 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00
13 Jan Kolátor 9.00 Tomáš Holek SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 9.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Dominik Šrom Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Vojtěch Beneš 6.00
17 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 6.00 Pavel Horák Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00
17 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Oliver Kheil Sport club K3 z.s. 6.00
21 Matyáš Adámek 3.00 Jakub Charezinski 3.00
© ČVS 2015-2018