Halové mistrovství ČR U22 2015 / Praha - Střešovice


kategorie: Muži
4. 4. 2015 - 5. 4. 2015

update 2.4.

kvalifikace:

  • začátek sobotní kvalifikace bude od 12h, do té doby bude mít všechny 4 kurty pro sebe dámská kvalifikace
  • Tj. start prvních zápasů 12:00, prezence do 11:30
update 3.4. 20h - kvalifikace

systém pánské kvalifikace:
  • 6 dvojic, 4 dvojice postupují do neděle
  • první kolo 1-6,2-5,3-4, vítězové postupují do neděle, prohraní budou hrát ve 3.členné skupině o 4.postupové místo
update 4.4. 18h - hlavní soutěž
  • opraveno pořadí dle výsledků kvalifikace
  • doplněný pavouk se systémem double KO pro 12 dvojice
  • první kolo zápasy S8-S9 a S5-S12, druhé kolo S6-S11, S7-S10, dále viz pdfníže v přílohách
  • toto nasazení je konečné, klidně si spočítejte kdy hrajete a doražte později, pokud to ale někdo spočítá špatně a nestihne svůj zápas, tak má smůlu a skreč zápasu

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
2 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 27.00 Tomáš Váňa 27.00
3 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 24.00
4 Radek Němec SK HAMR, z.s. 21.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
5 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 18.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 18.00
7 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Filip Střelka Patriot Čelákovice, spolek 15.00 Jakub Heřman Sportovní klub Meteor Praha 15.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Dominik Joza Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
9 Matouš Pčola 12.00 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00
9 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
13 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Michael Kovařík VK Lvi Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018