Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Halové mistrovství ČR U22 2015 / Praha - Střešovice


kategorie: Ženy
4. 4. 2015 - 5. 4. 2015

update 2.4.

systém sobotní kvalifikace:

  • začátek prvních zápasů 9:00, prezence do 8:30
  • budeme hrát zpočátku na 4 kurtech, poté na 3,2.. 
  • systém: klasický pavouk na 2 prohry, bez dohrávky semifinále/finále (semifinalisté postupují do neděle)
update 3.4. 20h - uzávěrka přihlášek/odhlášek, uzávěrka nasazení - kvalifikace
  • první kolo zápasů (start zápasů 9:00) budou hrát dvojice 8-9, 5-12, 4-13, 3-14 (bere se pořadí v rámci kvalifikace)
update 4.4. 18h - hlavní soutěž
  • opraveno pořadí dle výsledků kvalifikace
  • doplněný pavouk se systémem double KO pro 12 dvojice
  • první kolo zápasy S8-S9 a S5-S12, druhé kolo S6-S11, S7-S10, dále viz pdf níže v přílohách
  • toto nasazení je konečné, klidně si spočítejte kdy hrajete a doražte později, pokud to ale někdo spočítá špatně a nestihne svůj zápas, tak má smůlu a skreč zápasu

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ida Sinisalo FIN 30.00 Nina Ahtiainen FIN 30.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Markéta Majdáková 21.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00 Michaela Klimešová VK AUSTIN Vsetín z.s. 18.00
5 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 18.00
7 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 15.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 15.00
7 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 15.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 15.00
9 Michaela Jandová 12.00 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
9 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 12.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
9 Veronika Písková 12.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
13 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 9.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00 Tereza Nováková Beach Service club z.s. 9.00
13 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 9.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 9.00
17 Nicole Šmídová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 7.00 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.00
18 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00 Kamila Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
18 Karolína Červinková 6.00 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 6.00
20 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 5.00
20 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Natálie Švecová Beachclub Strahov, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018