Staropramen Cool Český pohár / BA Brno


kategorie: Ženy
30. 5. 2015 - 31. 5. 2015

update 25.5. 

  • kvalifikace rozšířena na 24 dvojic (herní systém Q32), čas začátku kvalifikace 14:00
Online výsledky - hlavní soutěž

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 70.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 70.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 63.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 56.00
4 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 42.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 42.00
5 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
7 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 35.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 35.00
7 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 35.00 Adéla Machová 35.00
9 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 28.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 28.00
9 Zuzana Šajmovičová 28.00 Monika Šmitalová SVK 28.00
13 Lenka Grygarová 21.00 Silvia Poszmiková SVK 21.00
13 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 21.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 21.00
13 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
13 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 21.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
17 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 14.00
17 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 14.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 14.00 Michaela Klimešová VK AUSTIN Vsetín z.s. 14.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00
17 Tina Turnerová SVK 14.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 14.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 14.00
17 Ľubica Šipošová SVK 14.00 Lucie Behúnová 14.00
17 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
25 Kristýna Kolouchová 7.00 Nora Havlínová 7.00
25 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 7.00
27 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.50 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 3.50
27 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Iveta Kóšová 3.50
27 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 3.50
27 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.50 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 3.50
27 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.50 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.50
27 Valentýna Hypšová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Pavla Rozkydálková 3.50
27 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 3.50 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 3.50
27 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 3.50 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
35 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1.75 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
35 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 1.75 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1.75
35 Veronika Lésková 1.75 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
© ČVS 2015-2018