Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Staropramen Cool Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Muži
16. 5. 2015 - 17. 5. 2015

10. 5. 2015: Hracím míčem tohoto turnaje je Mikasa VLS300.

Vjezd do areálu možný také z ulice Žernosecká!

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 70.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 70.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Jaroslaw Lech POL 56.00 Piotr Janiak POL 56.00
4 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 49.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 49.00
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 42.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 42.00
5 Tomáš Váňa 42.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 35.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 35.00
7 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 35.00
9 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 28.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 28.00
9 Petr Sedláček 28.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 28.00
13 Michal Hons Prague beach team, z.s. 21.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 21.00
13 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 21.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 21.00
13 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 21.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
13 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 21.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 21.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00
17 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Adam Šindel Tělovýchovná jednota PRAGA 14.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 14.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 14.00
17 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 14.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 14.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 14.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 14.00
25 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 7.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 7.00
25 Jan Hrbek 7.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 7.00
27 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 3.50 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 3.50
27 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 3.50 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.50
27 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50
27 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 3.50 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 3.50
27 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 3.50 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
27 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 3.50 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 3.50
27 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 3.50 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 3.50
27 Ján Namešanský SVK 3.50 Michal Hovorka SVK 3.50
© ČVS 2015-2018