Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Český pohár / Pňov-Předhradí


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
30. 5. 2015 - 31. 5. 2015

update 26/5

  • pro velký zájem po vzoru Brna kvalifikace rozšířena na 24 dvojic, začátek kvalifikace 14:00

update 27/5

  • systém kvalifikace Q32 na 4 kurtech

update 28/5

  • odhláška JAR dvojice (nedostali víza)
Online výsledky - hlavní soutěž

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 63.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Tomáš Váňa 49.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00 Martin David Kladno volejbal cz 42.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 42.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 42.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 35.00
7 Petr Sedláček 35.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 35.00
9 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 28.00
9 Petr Doubravský 28.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 28.00
9 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
13 Michal Hons Prague beach team, z.s. 21.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 21.00
13 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 21.00
17 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 14.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00
17 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 14.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 14.00
17 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 14.00
17 Ján Namešanský SVK 14.00 Michal Hovorka SVK 14.00
25 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 7.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 7.00
25 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 7.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 7.00
27 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Michal Rázek 3.50
27 Jakub Pivoňka Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 3.50 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 3.50 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
27 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 3.50 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 3.50
27 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3.50
27 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 3.50
27 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 3.50 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
27 Riziero Boccia 3.50 Jakub Sobek Kladno volejbal cz 3.50
35 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 1.75 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 1.75
35 Jakub Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 1.75 Matěj Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 1.75
35 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 1.75 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 1.75
35 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 1.75
35 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 1.75 David Hroníček Prague beach team, z.s. 1.75
35 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75
35 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.75 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 1.75
© ČVS 2015-2018