ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pískomil Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
6. 6. 2015

Poznámka 1/6

  • Kvalifikace se hraje systémem "double elimination" tzn. pavouk na dvě prohry pro 6 postupujících
  • Začátek kvalifikace v pátek v 15 hod na 4 kurtech (dle systému M16M)
  • Hlavní soutěž má začátek v 9:00, prvních osm zápasů se hraje na 4 kurtech, poté se bude hrát na 2 kurtech

Update 4/6

  • odhláška Hroníček/Rédl

Online výsledky (hlavní soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Ján Namešanský SVK 36.00 Michal Hovorka SVK 36.00
3 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Tomáš Váňa 32.00
4 Petr Doubravský 28.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
5 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jaroslav Samek 24.00
5 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
7 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 20.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 20.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 20.00
9 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 16.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 16.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 16.00
9 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 16.00
13 Pavel Reška SKUP Olomouc, z.s. 12.00 Martin Brka SKUP Olomouc, z.s. 12.00
13 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 12.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00
13 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
13 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
17 Riziero Boccia 8.00 Tomáš Hakl 8.00
17 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 8.00 Aleš Stuchlík 8.00
19 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 4.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 4.00
19 Michal Hons Prague beach team, z.s. 4.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 4.00
19 Adam Šindel Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 4.00 Jiří Egersdorf 4.00
19 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 4.00
23 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 2.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 2.00
23 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00 Vojtěch Mukařovský TJ Sokol Palkovice 2.00
23 Radek Němec SK HAMR, z.s. 2.00 Petr Braniš Prague beach team, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018