Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Český pohár / Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
20. 6. 2015 - 21. 6. 2015

Kvalifikace se bude hrát systémem Q12 (na 2. porážky) od 16.00 na dvou kurtech.

Update 16/6 20:30

  • nasazení již po aplikaci DK (žádné žádosti o DK :)

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Soňa Nováková START B6, z.s. 70.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00
2 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 63.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Tereza Vaňková 56.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 56.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Barbora Cidlíková 49.00
5 Anna Foktová VK Brno, z.s. 42.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 42.00
5 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 42.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
7 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Iveta Kóšová 35.00
9 Kamila Licková 28.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 28.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00
9 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 28.00 Michaela Klimešová VK AUSTIN Vsetín z.s. 28.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
13 Gabriela Pokorná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Tereza Pitrová 21.00
13 Nikola Němcová Volejbal Kozlovice, z.s. 21.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 21.00
13 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 14.00 Martina Trpišovská 14.00
17 Tereza Pecháčková 14.00 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 14.00
17 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 14.00 Anna Kurková Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Jana Ochvatová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00 Kateřina Rybková Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00 Vendula Píšalová 14.00
17 Silvia Poszmiková SVK 14.00 Kristýna Kolouchová 14.00
17 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 14.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
17 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 14.00
25 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7.00 Rozálie Lahutová 7.00
25 Michaela Cvancigerová Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Martina Smijová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018