ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Český pohár / Chodov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
1. 8. 2015 - 2. 8. 2015

update 28/7 20h  ... žádné žádosti o DK

update 29/7 12h ... počet přihlášek klesnul na 24 dvojic, páteční kvalifikace se ruší 

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michaela Formánková FRA 70.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 70.00
2 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 63.00 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 63.00
3 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 56.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 56.00
4 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 49.00
5 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 42.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 42.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 35.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 35.00
7 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Tereza Vaňková 35.00
9 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 28.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Eliška Krejčí 28.00 Zuzana Dvořáková Prague beach team, z.s. 28.00
9 Martina Trpišovská 28.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00
9 Anna Foktová VK Brno, z.s. 28.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
13 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 21.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
13 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 21.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 21.00
13 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 21.00 Anna Kurková Happy Sport Opava, z.s. 21.00
17 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 14.00 Ludmila Plomerová 14.00
17 Hana Linková Prague beach team, z.s. 14.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Adéla Kolesnáčová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 14.00 Alena Pásztorová TJ Spartak Hořovice, z.s. 14.00
17 Anna-Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 14.00 Andrea Zelenková 14.00
17 Kamila Licková 14.00 Nora Havlínová 14.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 14.00 Bára Kowaliková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 14.00
17 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 14.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Markéta Majdáková 14.00
© ČVS 2015-2018