CČM Letní pohár / Praha


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
27. 6. 2015 - 28. 6. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 36.00
3 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 32.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Tomáš Váňa 28.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 24.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 24.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 24.00
7 Michal Hons Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 20.00
7 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 20.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00 Martin Šrámek 16.00
9 Tomáš Hakl 16.00 Petr Doubravský 16.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 16.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00
9 Martin David Kladno volejbal cz 16.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 16.00
13 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00
13 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 12.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
13 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 12.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 8.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 8.00
18 Viktor Bergmann Sportovní klub Meteor Praha 4.00 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00
18 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 4.00
18 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
18 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 4.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 4.00
18 Jakub Gála Kladno volejbal cz 4.00 Jiří Kraffer TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 4.00
18 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 4.00
18 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 4.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 4.00
18 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Filip Maroušek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
26 Jiří Egersdorf Sportovní klub Meteor Praha 2.00 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 2.00
26 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Jiří Kawan 2.00
26 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00
26 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 2.00 Radek Němec SK HAMR, z.s. 2.00
26 Petr Braniš Prague beach team, z.s. 2.00 Ondřej Daněk Prague beach team, z.s. 2.00
26 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 2.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018