Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

CČM Letní pohár / Praha


kategorie: Muži
27. 6. 2015 - 28. 6. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 36.00
3 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 32.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 32.00
4 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Tomáš Váňa 28.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 24.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 24.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 24.00
7 Michal Hons Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 20.00
7 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 20.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 16.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00
9 Martin David Kladno volejbal cz 16.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 16.00
13 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00
13 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 12.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
13 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 12.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 8.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 8.00
18 Viktor Bergmann Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 4.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
18 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 4.00
18 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
18 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 4.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 4.00
18 Jakub Gála Kladno volejbal cz 4.00 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 4.00
18 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 4.00
18 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 4.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 4.00
18 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Filip Maroušek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
26 Jiří Egersdorf Sportovní klub Meteor Praha 2.00 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 2.00
26 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Jiří Kawan 2.00
26 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00
26 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 2.00 Radek Němec SK HAMR, z.s. 2.00
26 Petr Braniš Prague beach team, z.s. 2.00 Ondřej Daněk Prague beach team, z.s. 2.00
26 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 2.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018