Staropramen Cool Český pohár / Praha, Strahov


kategorie: Muži
4. 7. 2015 - 5. 7. 2015

Kvalifikace: hrajeme na 4 kurtech: první utkání zahájí dvojice:

Rédl, Bárta - Luprich, Leden,
Drahokoupil, Drahokoupil - Štefko, Motyčka,
Pokorný, Pešek - Hoůčík, Kalčic,
Kabrna, Fiala - Volf, Mikulenka

Online výsledky (hl.soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 David Kufa SK HAMR, z.s. 56.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 49.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 49.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 42.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 42.00
5 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Tomáš Váňa 42.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 35.00
7 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 35.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 35.00
9 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Martin David Kladno volejbal cz 28.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00
9 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 28.00 Simon Nausch AUT 28.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 28.00
13 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 21.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 21.00
13 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 21.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 21.00
13 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 21.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 21.00
17 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 14.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 14.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 14.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00
17 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 14.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 14.00 Jan Chalupa Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00
17 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 14.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 14.00
25 Martin Šrámek 7.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 7.00
25 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 7.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 7.00
27 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 3.50 Martin Bárta Beach Service club z.s. 3.50
27 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50 Radek Němec SK HAMR, z.s. 3.50
27 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 3.50 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 3.50
27 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 3.50 Jakub Motyčka VK Ostrava, s.r.o. 3.50
27 Jakub Vála Beach Service club z.s. 3.50 Jakub Heřman Sportovní klub Meteor Praha 3.50
27 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 3.50 Michal Janák Sportovní klub vysoké školy chemicko-technologické Praha, z.s. 3.50
27 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 3.50
35 Matěj Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 1.75 Jakub Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 1.75
35 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 2.63
35 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Vladimír Mikulenka Volejbal Praga, z. s. 1.75
35 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 1.75 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75
© ČVS 2015-2018