Staropramen Cool Český pohár / Praha, Braník


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
11. 7. 2015 - 12. 7. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 70.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 84.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 49.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 49.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 42.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Tomáš Váňa 42.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
7 Petr Sedláček 35.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 35.00
9 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Martin David Kladno volejbal cz 28.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 28.00
9 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 28.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 28.00
9 Simon Nausch AUT 28.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
13 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 21.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 21.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 21.00
13 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 21.00 Ondřej Lenc Kladno volejbal cz 21.00
13 Michal Finger VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 21.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Martin Šrámek 14.00
17 Michal Hons Prague beach team, z.s. 14.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 14.00
17 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 14.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 14.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 14.00 Jiří Kraffer TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 14.00
17 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 14.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 14.00
25 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 7.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 7.00
25 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 7.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 7.00
27 Jiří Egersdorf Sportovní klub Meteor Praha 3.50 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 3.50
27 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 3.50 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50
27 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 3.50 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 3.50
27 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 3.50 Martin Bárta Beach Service club z.s. 3.50
27 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 3.50
27 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Jakub Vála Beach Service club z.s. 3.50
27 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 3.50 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 3.50
27 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018