Letní pohár / Koryčany


kategorie: Muži
1. 8. 2015 - 2. 8. 2015

update 30/7 ... po odhláškách se ruší kvalifikace - začínáme sobotní hlavní soutěží

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Tomáš Váňa 40.00
2 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 36.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00
3 Martin David Kladno volejbal cz 32.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 32.00
4 Michal Hons Prague beach team, z.s. 28.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 28.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 24.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
7 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Michal Rázek 20.00
7 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 20.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 20.00
9 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 16.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 16.00
9 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 16.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 16.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 16.00
9 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 16.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.00
13 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
13 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
13 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00
13 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
17 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 8.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 8.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 8.00
17 Zbyněk Michlovský Orel jednota Pozořice 8.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00
17 Jan Nemáš TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 8.00 Tomáš Čermák 8.00
17 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 8.00 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 8.00
17 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Milan Zpěvák TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 8.00 Jakub Čagánek Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 8.00
17 Aleš Stuchlík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Vladimír Lžičař BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018