Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Generali Letní pohár / Hranice


kategorie: Muži
8. 8. 2015

Update 21/7

  • Začátek hlavní soutěže je již v 8:00!

Update 5/8

  • Začátek kvalifikace 14:00

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 40.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00
2 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00
3 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 32.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 32.00
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00
5 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Michal Rázek 24.00
5 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 24.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
7 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 20.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
7 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 20.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00
9 Martin Brka SKUP Olomouc, z.s. 16.00 Pavel Reška SKUP Olomouc, z.s. 16.00
9 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 16.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 16.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 16.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 16.00
13 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
13 Jaroslav Horný Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 12.00 Petr Gofroj Sportovní klub Šenov, z.s. 12.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 18.00 Jakub Kubala PKBVA, z.s. 12.00
17 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 8.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 8.00
17 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
19 Marek Gelnar VK Polanka nad Odrou, z.s. 4.00 Jakub Smetana VK Polanka nad Odrou, z.s. 4.00
19 František Mýlek VK Ostrava, s.r.o. 4.00 Pavel Zeman Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 4.00
19 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 4.00 Aleš Stuchlík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 4.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 Libor Lanč Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 4.00 Jan Hečko TJ Sokol Palkovice 4.00
19 Jakub Vašut Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 4.00 Michal Drabina TJ ČZU Praha z.s. 4.00
19 Vojtěch Bažo Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 4.00 Adam Kozák Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018