Thajské masáže Kiwi Letní pohár / Praha, Střešovice


kategorie: Ženy
4. 7. 2015 - 5. 7. 2015

Zejména pro mimopražské zde mám upozornění - pozor na kompletní uzavírku strahovského tunelu v době 4-14/7, až budete pospíchat na registraci na turnaj :)

Update 2/7 12h

  • odhláška dvojice Olivová/Háječková
Online výsledky (hl.soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 32.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 28.00
5 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 24.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00
5 Anna Foktová VK Brno, z.s. 24.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
7 Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 20.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00
7 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00 Adéla Machová 20.00
9 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 16.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 16.00
9 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 16.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00
13 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Iveta Kóšová 12.00
13 Kateřina Kluzová 12.00 Lucie Kufová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 12.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 12.00
13 Nikola Němcová 12.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Markéta Majdáková 8.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 8.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Eliška Krejčí VSK MFF UK Praha, z.s. 8.00 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Lenka Grygarová 8.00 Silvia Poszmiková SVK 8.00
17 Kristýna Kolouchová 8.00 Nora Havlínová 8.00
17 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 8.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 8.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 8.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Anna Kurková Happy Sport Opava, z.s. 8.00
25 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 4.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 4.00
25 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 4.00 Lucie Čabanová 4.00
27 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 2.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 2.00
27 Jana Šimanicová SVK 2.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 2.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 2.00 Anna Štěpánková 2.00
27 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.00 Eliška Ceznerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.00
27 Adriana Machová 2.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 2.00
27 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 2.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 2.00
© ČVS 2015-2018