ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha, Záběhlice & Černý Most


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
28. 8. 2015 - 30. 8. 2015

Rozpis a výsledky živě zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MprM7Gew3IboK95HxFBujlq2mGi6ETtVczqiWMMorcA/edit?usp=sharing

update 24/8 20h ... nasazení po udělení DK (žádosti byly zamítnuty)

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 David Kufa SK HAMR, z.s. 150.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 150.00
2 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 120.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 120.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 105.00
5 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 90.00
5 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 90.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 90.00
7 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 75.00
7 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 75.00 Martin David Kladno volejbal cz 75.00
9 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 90.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 60.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 60.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 60.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 60.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 60.00
13 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 45.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 45.00
13 Petr Sedláček 45.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 45.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 45.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 45.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018