Letní pohár / BC Brno


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
22. 8. 2015 - 23. 8. 2015

Poznámka 18/8 

  • Hracím míčem turnaje bude Gala Smash Plus 6
  • kvalifikace na LP na Sokoláku obou kategorií začíná v pátek 21.8.2015 ve 14.00 hod
Update 19/8 12h
  • počet dvojic klesnul na 24, kvafikace se ruší

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 40.00
2 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 36.00 Magda Králíková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 32.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Kristýna Kolouchová 28.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Iveta Kóšová 24.00
7 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 20.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00
7 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 20.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 20.00
9 Nikola Němcová Volejbal Kozlovice, z.s. 16.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00
9 Tereza Vaňková 16.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 16.00
9 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 16.00 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 16.00
9 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 16.00 Jana Štefflová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 16.00
13 Kamila Licková 12.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 12.00
13 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Jana Šimanicová SVK 12.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 12.00
17 Ludmila Lojková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 8.00
17 Hana Kučerová SPORTOVNÍ KLUB - VOLEJBAL SLAVIA ORLOVÁ, spolek 8.00 Eliška Kasáková VK Karviná, z.s. 8.00
17 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Veronika Lésková 8.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 8.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00
© ČVS 2015-2018