Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Česká pohár (oblastní) / Praha, Vítkov


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
20. 6. 2015

Poznámka 12. 6. 2015: Turnaj je přesunutý do areálu v Praze na Vítkově.

Poznámka 13. 6. 2015: Kvalifikace bude pro 12 dvojic, systém Q12.

Poznámka 16. 6. 2015: Kvalifikace začne v pátek v 15:00.

Update 19/6 10h

Uzávěrka nasazení do kvalifikace, hraje se systémem Q7 (http://www.cvf.cz/?clanek=4677), kdy první 3 dvojice v kvalifikaci mají jistý postup a nemusí se kvalifikace účastnit, hraje se o 3 postupová místa mezi dvojicemi na 4.-7. místě nasazení v kvalifikaci, tj:

4. Lukáš Houra, Dominik Šrom
5. Jan Barák, Radek Suda
6. Ivo Hulpach, Michal Drdoš
7. Jakub Čáp, Daniel Bendl

 

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Michal Drdoš Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00 Ivo Hulpach SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 27.00
3 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 24.00
4 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 21.00
5 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 18.00 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Vít Jakubec Volejbal Brno, a.s. 18.00 Roman Jaša Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 18.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
9 Dominik Frecer Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Richard Stanislav Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
9 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Jan Žbánek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Patrik Lakkis 12.00
13 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 9.00 Matouš Pčola 9.00
13 Jan Barák Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 9.00
13 Martin Pola 9.00 Dominik Joza Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 9.00
13 Lukáš Houra 9.00 Dominik Šrom Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00
17 Jakub Čáp 6.00 Daniel Bendl 6.00
© ČVS 2015-2018