Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha, Záběhlice & Černý Most


kategorie: Ženy
28. 8. 2015 - 30. 8. 2015

Rozpis a výsledky živě zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eOaSFfrNWNZUA4Lzw3lLwr-2Dgx6FqnivFCn9a-XPIE/edit?usp=sharing

update 24/8 20h ... nasazení po udělení DK

update 27/8 11h ... odhláška dvojice Sluková/Hermannová

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00
2 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 135.00 Michaela Formánková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 120.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 105.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 105.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
5 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 90.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 90.00
7 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 75.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 75.00
7 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 75.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 60.00
9 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 60.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 60.00
9 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 60.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 45.00
13 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 45.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 45.00
13 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 45.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00
13 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 45.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018