Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár / Chodov


kategorie: Dívky U20
13. 6. 2015 - 14. 6. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00
4 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 35.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
5 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Veronika Lésková 30.00
5 Veronika Písková 30.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 25.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 25.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 25.00
9 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Michaela Jandová 20.00
9 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 20.00
9 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Michaela Palinková 20.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 20.00
13 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 15.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 15.00
13 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 15.00 Tereza Nováková Beach Service club z.s. 15.00
13 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 15.00
13 Kateřina Michalová SK Špaček 15.00 Dominika Hlavatá 15.00
17 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 10.00 Leona Mrázková 10.00
17 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 10.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 10.00
17 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00 Alena Šnicerová SK HAMR, z.s. 10.00
17 Andrea Zíková VSK ČVUT Praha z.s. 10.00 Barbora Stefanovičová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 10.00
17 Aylin Saranová 10.00 Jolana Mikulcová Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 10.00
17 Karolína Janoušková 10.00 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 10.00
17 Lucie Pokorná 10.00 Marie Butorová Vavřinec Kladno o.s. 10.00
17 Gabriela Gergelyová 10.00 Anna Přibylová BeachPunk Team z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018