ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR U18 / Praha, Pankrác


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
4. 7. 2015 - 5. 7. 2015

Soupiska již po aplikaci žádostí o DK (žádné nebyly uděleny).

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 40.00
2 Radim Šulc Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 36.00 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 36.00
3 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 32.00 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 32.00
4 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Marek Holeček 28.00
5 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 24.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Lukáš Houra 20.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 20.00
7 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00
9 Radek Suda VK Dukla Liberec 16.00 Martin Kočka VK Karlovarsko, z.s. 16.00
9 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 16.00 Filip Střelka Patriot Čelákovice, spolek 16.00
9 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00 Matouš Pčola 12.00
13 Štěpán Nypl 12.00 Šimon Alexa 12.00
13 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
13 Martin Pola 12.00 Dominik Šrom Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018