Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U18 / Hluboká


kategorie: Dívky U20
4. 7. 2015 - 5. 7. 2015

Soupiska již po aplikaci žádostí o DK (žádné nebyly uděleny).

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Veronika Písková 32.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00
5 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
7 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 20.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Veronika Lésková 16.00
9 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 16.00
9 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 16.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00
13 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 12.00 Leona Mrázková 12.00
13 Nela Roštoková 12.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Kristýna Čapková 12.00
13 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
© ČVS 2015-2018