Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / Praha, Strahov


kategorie: Dívky U20
20. 6. 2015 - 21. 6. 2015

Poznámka 13. 6. 2015: Kvalifikace bude pro 12 dvojic, systém Q12.

Začátek kvalifikace 14:00

update 18/6 22h

  • odhláška jedné dvojice z hlavní soutěže

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Veronika Písková 45.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00
3 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
4 Markéta Majdáková 35.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 35.00
5 Lucie Pokorná 30.00 Marie Butorová Vavřinec Kladno o.s. 30.00
5 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00
7 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 25.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 25.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00 Jolana Mikulcová Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 25.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 20.00
9 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Alena Šnicerová SK HAMR, z.s. 20.00
9 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Veronika Lésková 20.00
9 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 20.00
13 Tereza Štěpánková 15.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00
13 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 15.00 Adriana Machová 15.00
13 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 15.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 15.00
17 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 10.00 Leona Mrázková 10.00
17 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00 Michaela Palinková 10.00
17 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 10.00 Gabriela Gergelyová 10.00
17 Michaela Jandová 10.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 10.00
17 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 10.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Kristýna Čapková 10.00
17 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
25 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Natálie Neradilková 5.00
25 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 5.00 Tereza Oborná 5.00
25 Martina Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 5.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 5.00
28 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 2.50 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.50
28 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.50 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018